Trápí Vás překyselení?

Trápí Vás překyselení?

Pod pojmem překyselení vnímáme nadmíru kyselin v našem organismu. Nejčastějšími příčinami jsou dlouhodobý stres, nesprávný jídelníček, nedostatek pohybu a také mělké dýchání. Přemíra některých kyselin pak v organismu podporuje tvorbu zánětlivého prostředí a to je živnou půdou pro celou řadu civilizačních chorob současnosti a pro množení nežádoucích bakterií.

Kúra se tedy zaměřuje na správné vylučování nadměrného množství kyselin z těla. Ulehčí imunitě zatížené řešením množství zánětů a pomůže nastolit také bakteriální rovnováhu. Jde o kúru komplexní, která působí na celé tělo.

Jitrocel nám celkově pomáhá snížit záněty v plicích a celém trávení. Krev a vybrané orgány pročistíme sílou Kopřivy, Lopuch pak využijeme pro detoxikaci jater i močových cest a zlepšení stavu pokožky. Do kúry přidáváme Hřebíček abychom tělu pomohli v boji s nadměrným množstvím bakterií. Jablečník se zaměří na cévní soustavu a srdce a také sníží záněty v lymfatických cestách. A nakonec Andělika ještě napomůže pročištění žláz s vnitřní sekrecí, zejména ženských a mužských pohlavních orgánů.

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí:

I přesto, že mnoho stránek na internetu radí, že překyselení vyřešíte pouze jezením zásadité nebo zásadotvorné stravy, nevěřte tomu. Naše tělo potřebuje širokou škálu pestrých a kvalitních potravin, pohyb a také pořádné dýchání, aby si dlouhodobě udržovalo správné pH krve a celkové zdraví. Byliny vám pomohou na tuto cestu vykročit právě tím, že ovlivní množství zánětů a přemíru kyselin v organismu.

Trápí Vás překyselení?

Trápí Vás překyselení?

300,- Kč/kúra

jitrocel, kopřiva, lopuch, hřebíček, jablečník, andělika

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet kúr

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet