Budu maminkou

Budu maminkou

Dárkový balíček pro všechny nastávající maminky. Získáte v něm naši oblíbenou kúru Těhulky, na míru upravenou Čistící kúru tak, aby byla vhodná také v těhotenství a k tomu krásný ručně vyrobený hrníček Doktor Čaj. Věříme, že z něj vám budou naše kúry ještě více chutnat.

Bylinná kúra Těhulky je koncipována tak, aby v průběhu těhotenství příznivě čistila zejména ledviny a zlepšovala kvalitu krve. Pomůže tak tělu připravit se změny související s těhotenstvím a také připravit organismus na porod. Celkově jde o kúru posilující.
Čistící kúra se zaměřuje na krevní řečiště, vnitřní orgány - čistí zejména játra a ledviny a výrazně napomáhá celkové detoxikaci organismu.

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí:

1 polévkovou lžíci směsi spaříte 0,5 l vody (80°C), luhujete 30 minut a poté pozvolna popíjíte. Byliny jsou kombinovány tak, aby mohly být popíjeny po celou dobu těhotenství. Naslouchejte však potřebám svého těla i miminka a pokud při pití cítíte, že je směs příliš silná, zkraťte si délku luhování.

Budu maminkou

Budu maminkou

1000,- Kč/dárkový balíček

Balíček obsahuje: 2x bylinná kúra, 1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet balíčků

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/data/web/virtuals/209410/virtual/session) in Unknown on line 0