Štítná žláza ranní

Štítná žláza ranní

Přílišný tlak z okolí, nebo ten, který si sami vytváříme se často projeví fungování naší štítné žlázy. Její snížená nebo zvýšená funkce je ukazatelem, že hormonální procesy v našem těle neprobíhají správně. Sestavili jsme proto dvě kúry, které lze vzájemně kombinovat a tím dodat organismu více energie pro nápravu. Cílem je také snížit zánětlivost celého těla.

Ranní kúra je složena zejména z Chaluhy, která svým obsahem jódu zásadně působí na štítnou žlázu a pomáhá jí ke správně produkci hormonů. Příznivě působí také Zlatobýl Celík s Pampeliškou. Vřes přidáváme pro jeho vliv na hormonální rovnováhu. Čekanka kromě působení na štítnou žlázu má vliv také na vyčištění toxinů z jater. Konopice pak štítnou žlázu ovlivňuje skrze slezinu a opět ji podpoří ve správné funkci.

Vhodná je již zmíněná kombinace s kúrou Štítná žláza odpolední, která působí v podvečer a během noci.

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí:

Obě kúry mají kromě podpory funkce štítné žlázy za cíl také čištění organismu od následků zánětu. Pomohou ledvinám a játrům dostat zánět z těla, aby po uvolnění ze štítné žlázy nekoloval v organismu. Vhodným doplňkem ke kúrám je také popíjení šťávy z arónie.

Štítná žláza ranní

Štítná žláza ranní

300,- Kč/kúra

chaluha, zlatobýl celík, pampeliška, vřes, čekanka, konopice

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet kúr

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet