Štíhlá jako laňka

Štíhlá jako laňka

Dárkový balíček pro všechny ženy (ale i muže), která trápí jejich váha a rádi by pro odbourání tuku něco udělali. V balíčku získáte naši oblíbenou kombinaci kúr Hubnoucí I. a II., z nichž první je základní a nastartuje správné spalování tuků a zažívá, druhá pak pracuje zejména v noci, kdy organismus odpočívá. K tomu navíc krásný ručně vyrobený hrníček Doktor Čaj. Věříme, že z něj vám budou naše kúry ještě více chutnat.

Rychlé způsoby hubnutí sebou přinášejí nepříznivý jo-jo efekt, proto je vhodně snižovat váhu postupně a dlouhodoběji. Z tohoto hlediska je směs vybraných bylin v Hubnoucí kúře správnou volbou, neboť váhu snižujete v rozmezí okolo jednoho kila týdně a to dlouhodobě.
Hubnoucí kúrou II. zesílíte účinek hubnutí. Je určena všem, kteří chtějí zvýšit rychlost a kvalitu svého hubnutí. Užitečná je pro tzv. noční hubnutí, tedy pro účinnou podporu organismu v odbourávání tuků během spánku. Pomáhá také na častou večerní chuť na sladké.
Směsi působí komplexně na snížení váhy těla.

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí:

Směsi je možné užívat i dlouhodobě, kromě snižování nadváhy také čistí organismus. Nejvýraznějšího účinku Hubnoucí kúry I. dosáhnete při popíjení cca 1 hodinu po jídle. Hubnoucí kúru II. pak užíváme v podvečerních hodinách.
Směs není vhodná pro těhotné, kojící a pro děti do 12 let.

Štíhlá jako laňka

Štíhlá jako laňka

1000,- Kč/dárkový balíček

Balíček obsahuje: 2x bylinná kúra, 1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet balíčků

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet