Čistící kúra

Čistící kúra

Celková očistná směs. Čistí krevní řečiště, vnitřní orgány, výrazně napomáhá celkové detoxikaci organismu. Bříza obsažená v kúře zbavuje tělo jedovatých látek, pročišťuje ledviny, působí močopudně. Kopřiva se zaměřuje na čištění krevního řečiště a všech trávicích orgánů.

Řepík s pampeliškou pročisťují nejen játra, ale také žlučovody a výrazně čistí celý organismus. Kořen pýru, obsažený ve směsi, je jednou z nejsilnějších čistících bylin v našich podmínkách. Vše vhodně doplňuje skořice, která si poradí s bakteriemi a pomůže tělu znovu nabrat síly. Celková detoxikace a regenerace organismu odstraní únavu, otoky, pomůže při obnově pokožky, při dýchacích potížích a různých neidentifikovatelných bolestech.

Pokud kúru provádíte v jarních měsících je vhodné ji kombinovat s Lymfatickou kúrou. Tato kombinace pomůže od otoků, pocitů zavodnění a ještě výrazněji vyplaví z těla nahromaděné nečistoty.
V případě únavy je vhodná kombinace s kúrou Trápí Vás játra?.

Pokud potřebujete spíše upravit váhu, je možné kúru kombinovat s Hubnoucí kúrou, která se také navíc postará o pročištění usazenin v zažívání.

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí:

1 polévkovou lžíci směsi spaříte 0,5 l vody (80°C), luhujete 30 minut a poté pozvolna popíjíte. Očistná kúra se doporučuje jedenkrát až dvakrát za rok u všech dospělých. Nezbytná je u osob užívajících mnoho chemických léků, osob žijících ve znečištěných oblastech nebo osob pracujících v nevyhovujících hygienických podmínkách.
Čistý organismus = základ fyzického i duševního zdraví.
Pijte nejlépe dopoledne, nicméně kúru je možno užívat v průběhu celého dne.

Čistící kúra

Čistící kúra

300,- Kč/kúra

bříza, pýr, kopřiva, pampeliška, řepík, skořice

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet kúr

Doporučujeme kombinovat s kúrou

Lymfatická kúra

Lymfatická kúra

300,- Kč/kúra

bříza, tužebník, dvouzubec, šalvěj, kmín

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet kúr

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet