Klidný spánek

Klidný spánek

Dárkový balíček pro všechny kdo si chtějí konečně pořádně odpočinout. V balíčku získáte naši oblíbenou kúru Trápí Vás potíže s usínáním? a také zklidňující a uvolňující kúru Trápí Vás stres a depka?. K tomu navíc krásný ručně vyrobený hrníček Doktor Čaj. Věříme, že z něj vám budou naše kúry ještě více chutnat.

Trápí Vás potíže s usínáním? je silná a osvědčená kúra usnadní usínání, prohlubuje hloubku a kvalitu spánku, pomáhá odstranit úzkost a stres. Vhodné pro lidi s dlouhodobými poruchami spánku, nočním buzením nebo citlivým spánkem.
Bylinná kúra Trápí Vás stres a depka? má velmi rychlý účinek, který však není tlumivý. Směs dopřává tělu dlouhodobého psychického i fyzického uvolnění.

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí:

Bylinnou kúru Trápí Vás stres a depka? užívejte v průběhu dne (směs nepůsobí únavu).
Kúra Trápí Vás potíže s usínáním? se jako jediná z našich kúr pije běžně pouze 1 kávová lžička bylin (ne polévková), která se spaří cca 3 dcl horké vody do šálku a nechá se 20 minut luhovat. U mužů větší postavy je možno dát velkou polévkovou lžíci a luhovat půl hodiny. Pije se půl hodiny před spaním po dobu 21 dní, dokud se neobnoví spánkový cyklus. Nedoporučujeme užívat při angíně pectoris!

Klidný spánek

Klidný spánek

1000,- Kč/dárkový balíček

Balíček obsahuje: 2x bylinná kúra, 1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet balíčků

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet