Topořák

Topořák

Bylinná směs velmi účinně srovnává hormonální hladinu. Zlepšuje sexuální funkce, podporuje nárůst svalové hmoty. Byliny ve směsi zlepšují erekci, odstraňují únavu, napětí, stres. Směs se může pít i dlouhodobě pravidelně, nejlépe večer.

Kotvičník je dnes velmi vyhledávanou bylinou právě pro jeho schopnost tělo „nakopnout“ k fyzickým výkonům, ať už to bude cvičení, nároční manuální práce nebo právě milostný život. Zdárně mu v tom sekunduje Rozchodnice jako přírodní afrodisiakum a také účinný stimulant pro tělo. Podobně funguje i Eleuterokok, který se zase stará o posílení mozkové a nervové činnosti a posílení těla i další afrodisiakum zastupuje také Skořice. Kopřivu s Celíkem přidáváme zejména kvůli zlepšení krvetvorby a také pro posílení ledvin a čištění močových cest.

Tuto kúru doplňte o bylinnou směs Trápí Vás potíže s cévami?, která také pomůže zlepšit celkové prokrvení, nebo v případě vysokého tlaku použijte na doplnění naši kúru Trápí Vás velký tlak?

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí:

1 polévkovou lžíci směsi spaříte 0,5 l vody (80°C), luhujete 30 minut a poté pozvolna popíjíte. Směs nemá za cíl působit jako silný nárazový stimulant pro muže. Mnohem lepšího účinku dosáhnete při pravidelném užívání, kdy se celkově zlepší energetický výdej těla a schopnost organismu k výkonu.

Topořák

Topořák

300,- Kč/kúra

celík zlatobýl, kopřiva, kotvičník, eleuterokok, skořice, rozchodnice růžová

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet kúr

Doporučujeme kombinovat s kúrou

Trápí Vás potíže s cévami?

Trápí Vás potíže s cévami?

300,- Kč/kúra

gingko biloba, pohanka, přeslička, pupečník asijský, kopr, citrónová kůra

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet kúr

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet