Trápí Vás zácpa?

Trápí Vás zácpa?

Rozpohybování střev je hlavním úkolem této kúry. Zbytečné a příliš dlouhé zadržování potravy v trávicím ústrojí vedle k celé řadě komplikací a má neblahý vliv na celý imunitní systém. Řešením je kombinace bylin, která střeva rozpohybuje, pomůže se zbavit usazenin, která ve střevech můžeme nosit i několik let.

Krušina obsažená ve směsi má mírně projímavý účinek a napomáhá tak ve společnosti ostatních bylin efektivně ulevit při problémech se zácpou. Sekunduje jí Ostružiník, známý také svými schopnostmi střeva regenerovat. Plody Černého bezu jsou dlouhodobě používaným pomocníkem při zácpě a celé zažívání včetně problémů s křečemi a nadýmáním řeší Puškvorec společně s Estragonem, naší specialitou v této kúře.

Pokud se zácpa dostavuje již dlouhodobě, doporučujeme přidat ještě kúru Tráví Vás potíže se střevy? a případně pokud se projevují také bolesti břicha po jídle kombinujte kúru na zácpu se směsí Trápí Vás pálení žáhy a překyselený žaludek?.

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí:

Je potřeba také upravit jídelníček. Chcete-li zácpu rozhýbat omezte bílou mouku (obecně potraviny obsahující lepek), cukr. Snižte příjem masa. Máte-li možnost, zkuste si odšťavnit kořenovou zeleninu (řepu, mrkev, petržel).

Trápí Vás zácpa?

Trápí Vás zácpa?

300,- Kč/kúra

krušina, ostružina, černý bez plod, puškvorec, estragon

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet kúr

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet