Trápí Vás potíže s cévami?

Trápí Vás potíže s cévami?

Podle výsledků z praxe směs velmi účinně a rychle zlepšuje krevní oběh v celém organismu, obnovuje žilní průtok i u téměř kompletně ucpaných cév a zvyšuje pružnost cévních stěn. Pohanka velmi účinně zlepšuje krevní oběh, zabraňuje ucpávání cév a tvorbě křečových žil. Její účinek je podle provedených klinických zkoušek silnější než účinek nejsilnějších chemických léků - Detralex, Venoruton forte. O regeneraci cév se pak stará Pupečník spolu s Citrónovou kúrou. Ginkgo pak zlepší celkově průtok krve v těle a abychom posílili srdce, přidáváme do směsi Kopr, jehož schopností je že pomáhá předcházet například infarktu. O zlepšení stavu krve se pak stará ve směsi Přeslička.

Pravidelné užívání směsi pomáhá zabránit vzniku trombóz, cévních mozkových příhod, infarktu myokardu, zlepšením cévního zásobení se zlepšuje činnost všech orgánů. Zlepšením průchodnosti cév končetin dochází k hojení bércových vředů.

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí:

1 polévkovou lžíci směsi spaříte 0,5 l vody (80°C), luhujete 30 minut a poté pozvolna popíjíte.

Podle dalších obtíží je možné kúru doplnit například o směs Trápí Vás vysoký cholesterol? nebo velmi často je tato kúra kombinována u diabetiků se směsí Trápí Vás zvýšený cukr?. Případně pokud máte vysoký tlak, přidejte kúru Trápí Vás velký tlak?

Trápí Vás potíže s cévami?

Trápí Vás potíže s cévami?

300,- Kč/kúra

gingko biloba, pohanka, přeslička, pupečník asijský, kopr, citrónová kůra

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet kúr

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet