Trápí Vás klouby?

Trápí Vás klouby?

Směs čistí a regeneruje klouby, má silný účinek proti zánětu a bolesti kloubu. Výborná je po úrazech, při revmatismu nebo artróze. Ve většině případů zcela nahradí užívání léků proti bolesti. Analgetický účinek kúry je rovnocenný chemickým lékům, ale bez vedlejších účinků.

Od bolesti pomáhá v kúře oblíbené „čertovo kopyto“ neboli Harpagophytum, sekunduje mu Tymián se svou schopností potlačovat bolest. Protože však je potřeba řešit i příčinu bolesti nastupuje účinek Vrbové kůry, která má za cíl klouby vyčistit od usazen a nepořádku. Pomůže také s regenerací kloubní chrupavky, stejně jako Jasan. Pro potlačení kloubních zánětů a revmatu poslouží v kúře kombinace Tužebníku a Vřesu, která zároveň sníží obsah kyseliny močové, pokud by bolest kloubů byla způsobena začínající dnou.

Kúru je vhodné doplnit další čistící směsí například Trápí Vás ledviny?, která pomůže nečistoty vytažené z kloubů účinně dostat z těla pryč.

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí:

Harpago neboli čertův kořen, obsažené ve směsi, je v současnosti středem pozornosti vědců po celém světě kde v řadě studií potvrzuje svoji schopnost pomáhat u chronických zánětů a bolestí kloubů, při artróze a revmatismu. Směs užívejte v podvečer.

Trápí Vás klouby?

Trápí Vás klouby?

300,- Kč/kúra

vrbová kůra, harpagophytum (čertovo kopyto), tužebník, jasan, tymián, vřes

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet kúr

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet