Trápí Vás bolestivá perioda?

Trápí Vás bolestivá perioda?

Na rozhození ženských orgánů má vliv celá řada faktorů. Většinou však jde o hormonální nerovnováhu vyvolanou stresem, chemickými léky nebo přípravky či dlouhodobými záněty orgánů. Směs přispívá celkovému srovnání hormonů v těle, ke stabilizaci a zklidnění ženských orgánů i celého těla.

Hlavní role v této směsi patří legendární ženské bylině Kontryhelu, který v kombinaci s Maliníkem přímo působí na rekonvalescenci ženských orgánů a výrazně se podílí na vyrovnávání hladiny hormonů. Podobně šetrně a účinně přistupuje k ženským orgánům také hluchavka a i její práce s hormony přináší užitek a úlevu od bolesti. Ozdravnou a regenerační roli pak přebírají Řebříček a Měsíček, které si poradí i různými výrůstky a srůsty a pomohou je zmírnit nebo zahojit. Jako specialitu přidáváme do směsi Majoránku pro její schopnost účinně tlumit menstruační bolesti.

Směs doplňujte kúrami s čistícím efektem například Čistící kúrou nebo Lymfatickou kúrou. V případě, že bolestivou menstruaci doprovází také migrény, doporučujeme kúru Trápí Vás třeštění hlavy?.

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí:

Kúru je možné používat také jako očistnou na většinu nemocí ženských orgánů.
Kúru je vhodné začít užívat cca 2 týdny před začátkem menstruace, začnete-li však jindy, nic se neděje. Po první kúře byste měla na sobě poznat zlepšení, jestli se však bolestivost vytratí úplně je hodně individuální a závisí to zejména na tom v jakém stavu se organismus nachází a co je z něj potřeba vyčistit nebo zahojit.

Trápí Vás bolestivá perioda?

Trápí Vás bolestivá perioda?

300,- Kč/kúra

kontryhel, maliník, hluchavka, řebříček, měsíček, majoránka

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet kúr

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet