Těhotenský

Těhotenský

Bylinná kúra pro všechny nastávající maminky je koncipována tak, aby v průběhu těhotenství příznivě čistila zejména ledviny a zlepšovala kvalitu krve. Pomůže tak tělu připravit se změny související s těhotenstvím, vyčistit důležité orgány a také připravit organismus na porod. Celkově jde o kúru posilující a jemně čistící.

Použité byliny je možné používat po celou dobu těhotenství, vždy však platí, že každá nastávající maminka má naslouchat svému tělu a podle toho upravovat dávkování bylinek.

Použití Kopřivy a Zlatobýlu vede především k čištění ledvin a posilování lymfatických cest. Jitrocel pomůže odstranit záněty, zlepší kvalitu krve i dýchání. Řebříček zlepší funkci ženských orgánů a napomůže jejich přípravě na porod. Citrónová tráva posílí imunitu celého těla a dodá mu vitalitu.

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí:

1 polévkovou lžíci směsi spaříte 0,5 l vody (80°C), luhujete 30 minut a poté pozvolna popíjíte. Byliny jsou kombinovány tak, aby mohly být popíjeny po celou dobu těhotenství. Naslouchejte však potřebám svého těla i miminka a pokud při pití cítíte, že je směs příliš silná, zkraťte si délku luhování.

Těhotenský

Těhotenský

300,- Kč/kúra

jitrocel, kopřiva, zlatobýl, řebříček, citrónová tráva

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet kúr

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet