Kuřáci

Kuřáci

Směs je mimořádně vhodná pro aktivní kuřáky i pro ty, kdo dlouhá léta kouřili. Pomáhá vyčistit plíce a cévy a zlepšuje celkový stav dýchacího ústrojí.

Oliva ve směsi zlepšuje stav cév a snižuje cholesterol, u kuřáků tradičně zvýšený. Jitrocel aktivně čistí plíce a spolu s Nátržníkem řeší jejich regeneraci. Nátržník k tomu detoxikuje játra a pomáhá také řešit různá vnitřní krvácení. O dezinfekci a čištění plic se stará také Lékořice a celkovou imunita těla pak řeší podíl Červeného lapacha v kůře. Tím pomůže plicím i imunitě zatíženého organismu znovu „nabrat dech“.

Kouřením jsou kromě plic zatíženy také cévy, proto pokud Vás provázejí ještě například křečové žíly nebo praskající cévy přidejte navíc kúru Trápí Vás potíže s cévami?. Pokud pociťujete dlouhodobou únavu, je organismus již příliš zanešen a přidejte kúru Trápí Vás játra?.

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí:

1 polévkovou lžíci směsi spaříte 0,5 l vody (80°C), luhujte 30 minut pak zceďte a pozvolna popíjejte.
Užívejte nejlépe brzy ráno, nalačno. Má-li na vás červené lapacho ve směsi spíše uklidňující účinek, pak je možné kúru užívat místo brzkých ranních hodin navečer.
Dále upravte pitný režim - zvyšte přísun čisté neperlivé vody. Vyšší přísun vody pomáhá tělu lépe se zbavit toxických látek.

Kuřáci

Kuřáci

300,- Kč/kúra

oliva, jitrocel, červené lapacho, nátržník, lékořice

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet kúr

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet