Hubnoucí kúra

Hubnoucí kúra

Nejen vánoční svátky, spousta jídla a slazené nápoje zatěžují naše tělo škodlivými látkami a tuky. Ty se hromadí během roku i vlivem hektického života, stresů, absencí pohybu a přepracováním.
Rychlé způsoby hubnutí sebou přinášejí nepříznivý jo-jo efekt, proto je vhodně snižovat váhu postupně a dlouhodoběji. Z tohoto hlediska je směs vybraných bylin správnou volbou, neboť váhu snižujete v rozmezí okolo jednoho kila týdně a to dlouhodobě.

Směs působí komplexně na snížení váhy organismu. Chaluha obsažená ve směsi rozpouští tuky. Svízel snižuje chuť na jídlo a sladké. Yerba Maté urychluje metabolismus a Krušina spolu s plody černého bezu jsou dokonalý kartáč na střeva, ale zároveň pomáhají střevu k regeneraci. Jako naši specialitu přidáváme do směsi zázvor, který střeva desinfikuje a podpoří látkovou výměnu v organismu.
Jde tedy nejen o směs hubnoucí, ale také pročišťovací, neboť velkou váhu sebou nosíme právě díky usazeninám v trávícím ústrojí.

Po dobu užívání kúry je vhodné také upravit jídelníček. Vyhnout se pokrmům z cukru, slazeným nápojům, bílému pečivu. Pro rychlejší efekt snižte dočasně příjem masných výrobků a zvyšte příjem syrové zeleniny a salátů. Čištění zažívání podpoří také zařazení pohanky a jáhel do jídelníčku.

Pro pokračování v procesu hubnutí lze užívat také naši bylinnou směs Hubnoucí kúra II., která se pije ve večerních hodinách pro spalování uložených tuků během spánku a odstranění večerní chuti na sladké.

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí:

1 polévkovou lžíci směsi spaříte 0,5 l vody (80°C), luhujete 30 minut a poté pozvolna popíjíte. Směs je možné užívat i dlouhodobě, kromě snižování nadváhy také čistí organismus. Nejvýraznějšího účinku dosáhnete při popíjení cca 1 hodinu po jídle. Směs není vhodná pro těhotné, kojící a pro děti do 12 let.

Hubnoucí kúra

Hubnoucí kúra

300,- Kč/kúra

chaluha, svízel, yerba maté, krušina, černý bez plod, zázvor

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet kúr

Doporučujeme kombinovat s kúrou

Hubnoucí kúra II

Hubnoucí kúra II

300,- Kč/kúra

krušina, pampeliška, fazol, vrbka úzkolistá, pískavice

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet kúr

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet