Detox po antikoncepci

Detox po antikoncepci

Jak může spousta žen potvrdit, po vysazení antikoncepce cítí, že své tělo potřebují vrátit zpět do přirozeného stavu. Nejde jen o vyčištění od nahromaděných chemických látek, ale také o návrat k přirozeným procesům menstruace bez pomoci chemie. Takový proces může zabrat celé měsíce i roky.

Čínská medicína zastává názor, že během užívání hormonální antikoncepce dochází ke snížení kvality krve - její "stagnaci". Tím popisují zpomalení přirozeného toku ženské energie v krvi. Ačkoli se tento popis může zdát abstraktní, tak zlepšení kvality krve a její vyčištění je jedním z našich úkolů po vysazení hormonální antikoncepce (a pochopitelně také při jejím užívání).
Dalším krokem je vyčištění těla od chemických hormonů a podpora přirozené tvorby hormonů.

O posílení cév a detoxikace se ve směsi starají Pohanka a Dvouzubec. Podobně pomáhá tělo čistit populární a voňavá citrónová tráva a nezapomenutelná je také Jehlice, pečující o všechny žlázy s vnitřní sekrecí. Andělika pomůže s tlumením menstruačních bolestí a migrenózních příznaků a opět podpoří tělo v přirozené očistě po léta trvajícím užívání hormonální antikoncepce. Ostropestřec si vezme do parády detoxikaci jater po případných chemických látkách a dvouzubec se pak postará o vyloučení škodlivých látek z těla ven.

Ke směsi lze v případě různých srůstů a nálezů na ženských orgánech kombinovat také kúru Trápí Vás bolestivá perioda?, která pomůže k regeneraci všech ženských orgánů a také výrazně pomáhá stabilizovat práci těla s hormony. V případě, že se budete snažit o miminko, je dobré po detox navázat například kúrou Trápí Vás že se nedaří miminko?, která pak pokračuje v další regeneraci ženských orgánů, čistí a připravuje tělo na těhotenství.

Bylinkář Láďa pro Doktor Čaj

Bylinář Láďa radí:

1 polévkovou lžíci směsi spaříte 0,5 l vody (80°C), luhujete 30 minut a poté pozvolna popíjíte. Užíváme odpoledne pro dosažení intenzivního čistícího výsledku.
Kúru je možné opakovat s dodržením 9 denní přestávky po ukončení první kúry.

Detox po antikoncepci

Detox po antikoncepci

300,- Kč/kúra

dvouzubec, andělika, pohanka, jehlice trnitá, ostropestřec, citrónová tráva

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet kúr

Doporučujeme kombinovat s kúrou

Trápí Vás bolestivá perioda?

Trápí Vás bolestivá perioda?

300,- Kč/kúra

kontryhel, maliník, hluchavka, řebříček, měsíček, majoránka

(1 kúra = 21 dní léčby, 1 kúra = 3 šufánky, 1 šufánek = 0,18 l)

počet kúr

Náš tip

Hrníček na bylinnou kúru

Hrníček na bylinnou kúru

350,- Kč/ks

1x keramický hrnek 0,5 l se sítkem

počet